Produkujemy meble dla ludzi mających marzenia
Zadzwoń: +48 667 191 075

Nasza oferta

Jesteśmy firmą działającą na rynku już ponad 15 lat. Nasza dewizą jest solidność, terminowość, a przede wszystkim doskonała jakość wyrobów. Naszą specjalnością jest produkcja mebli na specjalne zamówienie. Zapewniamy kompleksową realizację usług, gwarantując pomoc w zakresie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli.

Jako producenci mebli na wymiar staramy się spełniać marzenia każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się meble na wymiar z frontami z płyty MDF, MDF lakierowany jak również z drewna litego.

  • meble kuchenne
  • szafy przesuwne, garderoby
  • meble łazienkowe
Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, ale szczególnie w rejonie siedziby naszej firmy, czyli jest to Twardogóra, Oleśnica, Lubin, Legnica, Wrocław i woj. Dolnośląskie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

O nas

Jesteśmy młodą prężną grupą ludzi z pewnym doświadczeniem i wizją świata mebli zgodną z oczekiwaniami klientów. Nie wycofujemy się przed trudnościami, szukamy rozwiązań, wytyczamy cele i je osiągamy.

Kontakt

Tagi

Meble kuchenne Wrocław, meble kuchenne Twardogóra, meble kuchenne na wymiar, kuchnie na wymiar, kuchnie na zamówienie, meble na wymiar, Twardogóra, meble kuchenne, firmy meblowe w Twardogórze, szafy w systemie przesuwnym, meble, Twardogóra szafy w systemie przesuwnym, Twardogóra garderoby, szafy Wrocław, szafy na wymiar Wrocław, producenci mebli Wrocław, Wrocław.